by Asia R. & Misiol z życia pracującej mamy....

wtorek, 5 maja 2015

II Grodziskie spotkanie Mam blogerek

Miałam zaszczyt brać udział w I i II spotkaniu mam blogerek w Grodzisku Mazowieckim.
Organizatorką spotkania była Ola  spisała się rewelacyjnie. Żeby ogarnąć taka imprezę trzeba mieć nie lada talent organizatorski i mnóstwo czasu ;).

Całe spotkanie odbyło się we wspaniałej atmosferze, nawet z dziewczynami których wcześniej nie znałam w mig znalazłam nic porozumienia. Minęło już dwa tygodnie, wiec nie będę walić farmazonów, ale uwielbiam takie spotkania i jeśli się jeszcze nadarzą ja wale jak w dym :).

Najpierw wysłuchaliśmy chłopaków z wyjątkowyprezent.pl

 
 
Następnie Paulina i Wojtek dostarczyli w swoim wykładzie mnóstwo ciekawych porad i informacji na temat ząbków dzieci. Polecam zajrzeć na ich stronkę!
 
 
Ania wraz marką http://slippersfamily.com/  rozmawiała z nami o odpowiednim doborze obuwia dla dzieci. Ania to specjalista, bardzo ciekawy wykład!
 
 
 
A na koniec wisienka na torcie, pierwsza pomoc dla dziecka, przedstawiona profesjonalnie na pozorancie, przez męża Agaty, Irka Wicik.

 
Dziękuję raz jeszcze Oli za rewelacyjną organizacje, uczestniczkom, za mile spędzony czas i dziewczyny....oby do następnego!!
Udział w imprezce brały :)
 
Dopisali również sponsorzy:
 
 
 
 ps. dziękuje za pamięć i za to że martwicie się czemu nas nie ma na blogu, nawet nie wiecie jak miło mi czytać te meile i komentarze :*
Z nami wszystko jak najlepiej, ale ja w końcu rozkręcam działalność pełna parą na moje nazwisko, więc jak wszystko dopnę na ostatni guzik, poproszę wtedy o wsparcie:). No i ta moja firma pochłania mnie całkowicie, wiec proszę o trochę zrozumienia w związku znasza nieobecnością :* 

4 komentarze:

 1. Cudne to ostatnie zdjęcie :-).

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne spotkanie i super tematyka :) Działaj, działaj, bizneswoman :) Poczekamy na Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. )Hello my dear !! a great layout, I hope you come back to me I have been monitoring the blog love:=)

  http://beautybeybi.blogspot.com.tr/

  OdpowiedzUsuń

Fajnie że jesteście, tutaj odpowiadam na pytania :)

Obsługiwane przez usługę Blogger.

o nas/kontakt/współpraca

Google+ Badge

Translate

Popular Posts

Dołącz do nas!!

Featured Video