by Asia R. & Misiol z życia pracującej mamy....

piątek, 21 marca 2014

No i nadszedł ten 1 dzień wiosny. Nienawidzę zimy, wszystkie inne 3 pory roku przełknę, pomimo upału, deszczu czy wiatru. Zimy nienawidzę , nie znoszę i już!!!
"Sorry taki mamy klimat" do mnie nie przemawia, bo różne są te nasze zimy, ta na szczęście nie dała nam w kość jak zeszła...na szczęście!!!
Jak pierwszy dzień wiosny, nie tylko kalendarzowo, ale również w pogodzie, szkoda było nie skorzystać więc po ciężkiej pracy, wybraliśmy się w trasę 10 km od domu na "prawdziwy" plac zabaw do Grodziska, do Parku Skarbów.
Efekt poniżej, zdjęciowy, filmowy na instagramie :)

ps mój najukochańszy Misiol ma już kolegę w żłobku!!!!jak po niego przychodzę to udaje że mnie nie widzi , bawi się i wyjść nie chce:/, jak on mi dorasta, a ma dopiero niecałe 20 miesięcy!!Misiol kurtka Gap, czapka H&M, spodnie Next sh, buty ccc( do żłobka, po tygodniu schodzone jak po 5 dziecku :/)


7 komentarzy:

 1. O widzę, że Misiol ma świetną kurteczkę :) Fajnie, że pogoda jak przystało na wiosnę naprawdę piękna, nie to co rok temu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o tak rok temu zima dała nam popalić :/

   Usuń
 2. pogoda świetna w tym roku :) aż szkoda nie skorzystać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. też nie lubię zimy, po prostu wiosna i lato to jest coś, ciepło, długo jest jasno :) śliczne fotki. :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Hey beauty you have a really nice blog,love your style,taste and pictures .Visit my blog,and if you like it, follow me on gfc I will do the same =) Have a nice day =)
  http://www.obsessionwithfashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Fajnie że jesteście, tutaj odpowiadam na pytania :)

Obsługiwane przez usługę Blogger.

o nas/kontakt/współpraca

Google+ Badge

Translate

Popular Posts

Dołącz do nas!!

Featured Video